image/png;;;03.png

Innowacyjność

Pierwszy produkt Amway został wprowadzony na rynek ponad pół wieku temu. Od tamtego czasu firma pozostaje pionierem w badaniach naukowych. W 75 laboratoriach usytuowanych na całym świecie nieustannie opracowywane są nowe produkty, a istniejące produkty są ciągle ulepszane.

Każdy nowy produkt poddawany jest rygorystycznym testom aby upewnić się, że spełnia najwyższe standardy jakości. Liczne certyfikaty wydane przez niezależne organizacje potwierdzają, że Amway pozostaje liderem w tworzeniu produktów, które mogą cieszyć się zaufaniem konsumentów na całym świecie.

CZY WIESZ, ŻE?

Amway posiada 100 laboratoriów na całym świecie

Pracuje w nich ponad 900 naukowców, inżynierów i techników. Profesjonalistom z działu R&D (Research and Development - Dział Rozwoju) przyznano ponad 1200 patentów. Eksperci ci opublikowali także ponad 400 artykułów w profesjonalnej prasie branżowej.

ARTISTRY™ znajduje się wśród pięciu najlepiej sprzedających się prestiżowych marek kosmetyków do pielęgnacji skóry na świecie.

Źródło: Euromonitor International Limited; Uroda i higiena osobista 2012, kategoria i podkategoria prestiżowych kosmetyków i produktów do pielęgnacji skóry; światowa wartość RSP 2011.

                                
 
 

W Stanach Zjednoczonych, Meksyku i Brazylii znajduje się

6000 akrów terenów uprawnych należących do NUTRILITE™. Rośliny uprawiane i zbierane są wyłącznie naturalnymi i ekologicznymi metodami, które wykluczają użycie środków chemicznych.