image/png;;;first-order-953.png

Pierwsze upusty i kupony
* Upust Szybki Start! Upust dostępny jest jedynie raz w ciągu pierwszych 10 dni współpracy z Amway. Upust nie dotyczy literatury, aktualnych promocji i zestawów. 

* To Ty decydujesz! Upust Szybki Start! Jeżeli w ciągu 10 dni od daty rejestracji umowy zakupią Państwo dowolny zestaw produktów za 100WP lub 200WP otrzymają Państwo upust w wysokości odpowiednio 10% lub 20% (maksymalna kwota upustu nie może przekroczyć 20% wartości zamówienia za 200WP).

* Za każde zgromadzone 100 WP za zakupy zrobione w danym miesiącu kalendarzowym przyznany zostanie kupon o wartości  40 PLN  (netto). Kupony można wykorzystać od 1 do 28 dnia miesiąca w zamówieniach online o wartości, co najmniej 50 WP.

image/jpeg;;;satisfaction-952.png.jpg

Gwarancja satysfakcji klienta
* Jeżeli nie jesteś całkowicie usatysfakcjonowany, możesz zwrócić produkt  i otrzymać zwrot wszystkich kosztów stanowiących równowartość ceny produktu. Gwarancja nie obejmuje następujących produktów Amway: (i) produktów, które używane były dla celów innych niż właściwy sposób wykorzystania w warunkach domowych; (ii) produktów, które zostały celowo uszkodzone lub używane niezgodnie z przeznaczeniem; (iii) produktów dystrybuowanych przez Amway, które można zwracać w konkretnym okresie; oraz/i (iv) produktów, które objęte są wyraźnymi gwarancjami w formie pisemnej.

image/png;;;brands-952.png

Marki Amway
* Źródło: Euromonitor International Limited, dane dotyczące sprzedaży detalicznej witamin i suplementów diety na świecie, podział %, 2014 r.
* Źródło: Euromonitor International Limited; kosmetyki i produkty higieny osobistej 2015, kategoria i podkategoria Uroda, Higiena osobista, Pielęgnacja skóry z segmentu premium; światowa wartość RSP 2014.

image/png;;;products-95.png

Sprzedaż produktów
*Jedynie Przedsiębiorcy Amway, którzy zarejestrowali działalność gospodarczą w odpowiednich urzędach (urzędzie gminy i urzędzie skarbowym) są uprawnieni do dochodów pochodzących ze sprzedaży.