Już teraz zarejestruj się jako Klient i otrzymaj 12% upustu na wszystkie produkty i dodatkowe 20 zł upustu na pierwsze zamówienie*!
*Promocja obejmuje zamówienie od wartości min. 199 zł z VAT, które zostanie złożone w ciągu 5 dni od rejestracji. Promocja trwa od 01.12.2021 do 28.02.2022.

Ilość:

  Ten produkt wchodzi w skład 9 zestawu/zestawów:

  Róż do policzków - zestaw Artistry SIGNATURE COLOR™ - Golden Light
  Zestaw cieni do powiek Artistry SIGNATURE COLOR™ - Smoky Eye
  Róż do policzków - zestaw Artistry SIGNATURE COLOR™ - Sweet Pink
  Zestaw cieni do powiek Artistry SIGNATURE COLOR™ - Spice Bronze
  Zestaw cieni do powiek Artistry SIGNATURE COLOR™ - Plumberry
  Róż do policzków - zestaw Artistry SIGNATURE COLOR™ - Soft Rose
  Zestaw cieni do powiek Artistry SIGNATURE COLOR™ - Pink Chocolate
  Zestaw cieni do powiek Artistry SIGNATURE COLOR™ - Natural Glow
  Róż do policzków - zestaw Artistry SIGNATURE COLOR™ - Peachy Pink

  Artistry SIGNATURE COLOR™ Kompakt na cienie i róże*  służy do przechowywania cieni do powiek lub różu z nowej kolekcji. Eleganckie opakowanie z czarnym spodem i górną częścią utrzymaną w złotej kolorystyce zostało ozdobione stylową literą „A” kojarzącą się z marką Artistry. Kompakt jest otwierany jednym przyciskiem, dlatego wymiana wkładów uzupełniających jest bardzo wygodna. W kompakcie znajduje się również lusterko.

   

  *  Starsze wkłady z cieniami do powiek oraz różami Artistry nie pasują do nowego Kompaktu Artistry SIGNATURE COLOR. Natomiast nowe cienie i róże nie pasują do wcześniejszej wersji kompaktu Artistry™.

  Nowy Artistry SIGNATUE COLOR Kompakt nie zawiera wkładów wymiennnych cieni i różów. Produkty te są dostępne w oddzielnej sprzedaży.