,  
 

Czy spożywasz wystarczającą ilość wody?

  Woda jest niezbędnym składnikiem dla organizmu ludzkiego, który umożliwia jego prawidłowe funkcjonowanie. Bierze udział w utrzymaniu prawidłowych funkcji fizycznych i poznawczych. Woda stanowi co najmniej 66% masy ciała przeciętnego dorosłego człowieka. Aby utrzymać odpowiedni poziom nawodnienia, osoba dorosła powinna spożywać około 2 litry wody dziennie. Ilość wody zalecanej do spożycia zależna jest od kilku czynników.  
 

 
  Czynniki, które mają wpływ na ilość spożywanej wody:


Waga i rozmiar ciała


Aktywność fizyczna


Klimat

 
Czy woda, którą spożywasz, jest dla Ciebie bezpieczna?
 

 

Zanim woda dotrze do Twojego domu, musi przebyć długą drogę, podczas której może ulec zanieczyszczeniom.

 

Przedstawiamy markę eSpring™
8 korzystnych czynników mających wpływ na poprawę jakości życia

* Przy zastosowaniu jako dodatkowy sposób oczyszczania wody pitnej w ujęciach publicznych.

* Czas użyteczności filtra zależy od jakości wody i jego używania.

Zaawansowana technologia
 

 

 


 


4 kluczowe rozwiązania technologiczne

 

eCoupled™ Zasilanie bezprzewodowe

Inteligentny układ monitoringu

Wielowarstwowy filtr z węgla aktywnego

Technologia oparta na lampie emitującej                  promienie ultrafioletowe

 

1. Lampa UV

Skutecznie eliminuje (ogranicza lub zapobiega namnażaniu się) ponad 99,99% przenoszonych drogą wodną bakterii i wirusów w wodzie pitnej* (m.in. bakterii z grupy Coli, bakterii patogennych, heterotroficznych (HPC), wirusa polio, rotawirusów i WZW A).

2. Filtr węglowy

Opatentowany w Stanach Zjednoczonych wielowarstwowy filtr z aktywnego węgla usuwa smak i zapach chloru, szkodliwe cząsteczki oraz ponad 160 zanieczyszczeń, z czego 140 stanowią substancje o działaniu potencjalnie niekorzystnym dla zdrowia.

3. Panel LED

Wykorzystuje łatwe do zrozumienia ikony/elementy graficzne, które informują użytkowników o stopniu zużycia filtra i statusie systemu.

4. Inteligentny układ monitoringu

Zasilanie bezprzewodowe (wykorzystujące komponent elektroniczny zasilany indukcyjnie), które zastosowano pomiędzy lampą UV a zestawem, całkowicie izoluje żarówkę UV od źródła zasilania.

5. Regulowane wężyki

Długość wężyków może zostać wyregulowana zgodnie z potrzebami podczas instalacji.

6. Funkcjonalny adapter

Adapter z łatwością można zainstalować na większości kranów.


* Przy zastosowaniu jako dodatkowy sposób oczyszczania wody pitnej w ujęciach publicznych.

Ładniejszy wygląd
 

  

Samodzielny kranik do wody filtrowanej

Kranik eSpring odzwierciedla najnowsze trendy związane z wystrojem kuchni. Charakteryzuje się ulepszoną ergonomią i posiada solidną rączkę, która świetnie układa się w dłoniach zarówno dzieci, jak i osób starszych. System eSpring może być zainstalowany pod blatem, jednak jego logo jest nadal widoczne, ponieważ umieszczone jest na rączce kraniku. System eSpring stanowi doskonałe połączenie nowoczesnego wzornictwa z wysokiej jakości ergonomią. Posiada chromowaną zewnętrzną część obudowy oraz rączkę kraniku z ergonomicznym uchwytem ułatwiającym włączanie i wyłączanie systemu.

 
Certyfikaty
 

 

System oszyszczania wody eSpring jest pierwszym, który spełnia standary NSF/ANSI:

 

     

42

Poprawia smak, zapach, wygląd wody

 

53

Usuwa substancje zanieczyszczające takie jak ołów, lotne związki organiczne

 

55

Standard dodatkowego bakteriobójczego uzdatniania dezynfekowanej wody pitnej (Klasa B)

 

401

Usuwa substancje zanieczyszczające; obejmujące m.in. leki na receptę/leki bez recepty, nowe rodzaje herbicydów itp., których śladowe ilości mogą znajdować się w wodzie.

 

eSpring to pierwszy system oczyszczania wody na świecie, który uzyskał międzynarodowy atest NSF International w postaci standardów NSF/ANSI 42, 53, 55 i 401.

 

 
       
Twierdzenia związane z redukcją ilości zanieczyszczeń w wodzie muszą zostać zatwierdzone w wyniku testów przeprowadzonych w laboratoriach NSF International.   System nie może dodawać do wody żadnych szkodliwych elementów. Materiały, z których wykonany został system, mające bezpośredni kontakt z wodą, muszą przejść rygorystyczny test ekstrakcji.   Konstrukcja systemu musi spełniać wymogi i anomalie hydrauliczne, np. być odporna na zmiany ciśnienia wody.   Materiały reklamowe, literatura marketingowa oraz etykiety nie mogą zawierać żadnych nieprawdziwych lub wprowadzających w błąd informacji.   Materiały oraz proces produkcji muszą spełniać określone wymogi jakości. Muszą być także poddawane corocznym przeglądom.
 
Instalacja
     
   


Instalacja na blacie kuchennym


Łatwy w instalacji eSpring™ System oczyszczania wody z zaworem instalowanym na istniejącą wylewkę kranu został stworzony do wykorzystania z zewnętrznym systemem eSpring. Zestaw należy podłączyć do istniejącej wylewki kranu, aby uzyskać taką samą skuteczność o wysokiej wydajności


Instalacja pod blatem kuchennym


Samodzielny kranik do wody filtrowanej zostanie podłączony nad blatem kuchennym do istniejącego zlewu, a proces uzdatniania wody przez system eSpring będzie odbywał się pod blatem.


Zestaw do montażu na ścianie


Pozwala w bezpieczny sposób zamontować zestaw eSpring do ściany kartonowo-gipsowej, drewnianej lub betonowej. Umożliwia zagospodarowanie blatu kuchennego wedle własnego uznania; dzięki niemu system ma profesjonalny, schludny wygląd

   
         
Stwórz swój zestaw
Szybki podgląd

         eSpring Samodzielny kranik do wody filtrowanej                                                                            

Szybki podgląd

                                      eSpring Dzbanek                                                                                        

Szybki podgląd

eSpring™ Zawór instalowany na istniejącą wylewkę kranu

Szybki podgląd

Wymienny wkład filtra

Szybki podgląd

eSpring Butelka 600 ml

Szybki podgląd

eSpring Karafka

Gwarancja

 

Ciesz się bezproblemowym działaniem systemu eSpring! System eSpring dostępny jest z ulepszoną ofertą gwarancyjną. Od daty zakupu System chroniony jest 90-dniową Gwarancją satysfakcji. Jeżeli system nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz zwrócić go w tym okresie. Dodatkowo system eSpring objęty jest 2-letnią Gwarancją producenta.

     

Szybki podgląd

 

Szybki podgląd

 

eSpring System oczyszczania wody z zaworem rozdzielającym instalowanym na istniejącą wylewkę kranu z 5-letnią przedłużoną gwarancją (instalacja na blacie kuchennym)

 

eSpring System oczyszczania wody z własnym kranikiem do wody filtrowanej z 5-letnią przedłużoną gwarancją (instalacja pod blatem)


 

 
 

eSpring Przedłużona gwarancja (dodatkowe 3 lata gwarancji)